SGA Bilişim, web yazılım sektöründe güvenli web sitesi geliştirmeyi ilke edinmiş, dijital hizmetler sunan bir kuruluştur.

Biz Kimiz?

Web tabanlı projeler geliştiren SGA Bilişim ekibi, web yazılım sektöründe verdiği hizmetlerde güvenliği ilke edinmiş, müşteri memnuniyetini bu yönde sağlamayı kendine gaye edinmiştir. Sizler için her bakımdan ideali hedeflemekteyiz.

Siz de projelerinizde bizimle çalışarak farkı keşfedin, göze hitap eden kullanışlı web sitelerinizle sektörde iddialı adımlarla ilerleyin.

HİZMETLER

Web Tasarım

Kullanıcı arayüzü ve kullanıcı deneyimini ilke alarak, responsive yani farklı cihaz boyutlarına uyumlu olarak web sitenizi tasarlıyoruz.

Web Yazılım

Web Yazılım, web sitelerinizin tasarımını kullanıcı ile dinamik biçimde etkileşime sunmanız için yapılan çalışmadır. Artık web sitenizi sizler de kolayca yönetebileceksiniz.

Web Güvenliği

Kötü niyetli bir kullanıcının siteye normal bir veri yerine uygulamanın zaafiyetlerini manipüle edecek kod parçalarını input etmeleri sonucunda datalarınızın güvenliğini sağlamanız gerekir. Bu konuda profesyonel yardım almak üzere bize ulaşabilirsiniz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Arama motorlarında anahtar kelimelerinizle üst sıralarda çıkmanız için gereken çalışmaları özenle gerçekleştiriyoruz. Size belirli aralıklarla istatistik raporları sunarak gelişiminizi beraber gözlemliyoruz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

AŞAMA 1: Web siteniz için sizinle istişare edip isteklerinizi dinliyoruz, ardından web siteniz için size kısa sürede tasarım şablonu sunuyoruz. Photoshop ile hazırladığımız şablonu size JPEG görüntü formatında tüm sayfalarını iletiyoruz onayınıza sunuyoruz.
AŞAMA 2: Tasarımı onayladıysanız web sitenizin kodlamasına geçiyoruz. Web sitenizin sayfa sayısı, ayrıntısına göre proje zaman almaktadır. Web siteniz sizin yönetebilceğiniz üzere yönetici panelli olarak hazırlanabilir, bu isteğinize göre şekil alıyor.
AŞAMA 3: Web siteniz hazırlandıktan sonra kodlara dökülen sistemlerinizi, projelerinizi nasıl kullanabileceğinizi sizlerle " Uzak Masaüstü Bağlantısı " ile etkileşime geçerek anlatıyor, bire bir iletişimde kalarak anahtarı size teslim ediyoruz.
Host, web sitenizin dosyalarının bulunduğu sunucu bilgisayardır. Domain ise web sitenizin internette görünmesini sağlayan kimliktir. Örneğin, "sgabilisim.com", sgabilisim alan adı, .com ise domain adresiniz olmaktadır. Host ve domain ücretleri konuştuğumuz fiyatın içine dahildir, sizden ek bir ücret talep etmiyoruz.
Web sitenizin yazılımını geliştirirken kullanıcı ile etkileşime geçilen noktalarda, üyelik formları, kullanıcı girişi, verilerin listelendiği sayfalarda, gerekli yazılımsal filtreleme ve kontrolleri web sitenizi geliştirirken yapıyoruz. Aynı zamanda sunucu taraflı kontrolleri de sağlıyoruz. Ayrıca bizden önce başka bir firmaya web sitesi yaptırdıysanız, herhangi bir siteniz varsa onlarada güvenlik testi yapıp size rapor sunabiliriz. Bu işi de makul fiyata yapıyoruz.
Web siteniz tamamlandıktan ve sizlere teslim edildikten sonra süresiz şekilde gözetimimiz altında olacaktır. Geniş yelpazedeki bu sektörde edindiğimiz tüm bilgi birikimimizle sizlere hizmeti esirgemeyeceğimizden şüpheniz olmasın. Teknik desteği sağlayacak ekip sürecin başından beri sizlerle iletişimde olup, sorunlarınızın anında çözüme kavuşması için uğraş verecektir.
SSL, kullanıcı ile web sitesi arasında güvenli veri alışverişini sağlamaktadır. Özellikle alışveriş, e-ticaret tarzı sitelerde büyük önem arz etmektedir. SSL Sertifikası ile HTTP protokolü ile web sitesine girdiğiniz bilgiler şifrelenerek aktarıldığından üçüncü bir şahsın bu aktarım sırasında ağ üzerinden araya girerek bilgileri okuması zorlaşıyor. O yüzden Google, SSL olmayan web sitelerini güvenli değil olarak işaretliyor. Kısacası SSL sertifikası, sizler ve müşterileriniz arasında kurulan güven köprüsüdür, bu bizzatihi arama motorları tarafından tasdiklenir.
Web sitesi fiyatını, web sitesinin detayına göre değerlendiriyoruz. Tek sayfalı bir site ile çok sayfalı yönetici panelli bir site için aynı fiyatı vermiyoruz. Bu yüzden fiyat konusunu birebirde görüşüyoruz. Ayrıca iş süresince bizden ek bir revize isterseniz, isteğinizin ayrıntısına göre ek fiyat çıkarabiliriz.

ÇALIŞMALARIMIZ

Yılmaz İnşaat

Web Tasarım-Yazılım

Duygu Turizm Emlak

Web Tasarım-Yazılım

Deniz Çanta

Web Tasarım-Yazılım

İLETİŞİM

İnternet; sınırların, engellerin, bayrakların ve ülkelerin bulunmadığı, taşıdığınız tek pasaport olduğu bir dünyaya giden yol olmalı.